Музеј Козаре расписује Конкурс за самосталне ликовне изложбе за излагачку сезону 2017. године.

Конкурс траје од 15.9. 2016. до 15.10. 2016. године.
Резултати Конкурса биће саопштени најкасније до 15.11. 2016. године.
Након завршетка Конкурса сви кандидати ће бити обавијештени путем електронске поште (E-mail).

Потребну документацију доставити у штампаној и електронској форми:
• лични подаци (адреса, телефон и  E-mail);
• пријава са концепцијом изложбе;
• радна биографија;
• 10 репродукција радова (приједлог за изложбу са техничким описом радова);
• каталог са последње изложбе.

Уколико пројекти подразумијевају и друге облике садржаја програма, описати садржај и техничке податке.

Сви аутори чије изложбе Умјетнички савјет Музеја Козаре уврсти у програм, обавезни су да Музеју Козаре уступе један рад са изложбе.

Музеј Козаре сноси трошковe дизајна и штампања каталога, плаката и позивница.
Тираж каталога је 100 примјерака.
Величина каталога је једна страна А3 4/4.

Пријаве и документацију слати на :
Музеј Козаре
Николе Пашића б.б.
79000 Приједор
Са назнаком (за Конкурс)

Документацију у електронском облку слати на E-mail